Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Çevre Politikamız

Hammadde temininden, son ürünün tüketimine kadar geçen tüm aşamalarda, yüksek kalite ve hijyen seviyesinde ürettiğimiz ürünlerimizi tüketicilerimize sunarken, faaliyet gösterdiğimiz her çalışma ortamında çevreyi, sürekli iyileştirme ve sürdürülebilir kalkınma kapsamında korumak en temel görevimizdir.

Sağlık Politikamız

Binpınar Su, tüketicilerin beslenme ihtiyaçlarına uygun, sağlık açısından faydası bilimsel olarak kanıtlanmış, besinsel içeriği mevzuata uygun ürünler geliştirmeyi amaçlar. Binpınar Su'yun amaçlarından bir tanesi de toplumu, yeterli ve dengeli beslenmeye, fiziksel aktiviteye ve sağlıklı yaşam tarzına yönlendirmektir. Binpınar Su, beslenme ile ilgili sağlık sorunlarına çözüm bulmak amacıyla sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde gerekli ortaklıklar yapar, bu yönde toplumsal inovasyonlar gerçekleştirir.

Güvenlik Politikamız

Tüm faaliyetlerimizde, çalışanlarımızın ve faaliyet alanımızda bizimle çalışan iş ortaklarımızın sağlığını korumak ve iş güvenliğini sağlamak en önde gelen sorumluluğumuzdur.

Binpınar Su olarak iş sağlığı ve güvenliğini kendi sorumluluğumuz olarak kabul ediyor, tüm kazaların önlenebilir olduğu inancı ile ''Sıfır Kaza'' yı tek hedefimiz olarak kabul ediyoruz. İş sağlığı ve güvenliği bilinci ile çalışmak, çalışanlarımızda aradığımız en önemli özelliklerden biridir.

Binpınar Su bölgenin en güçlü ortaklık yapılarından birine sahiptir. Firmamız kurulduğu günden bu yana hızla büyümüş, Doğu ve Güneydoğu Anadolumuzun tamamında Akdeniz Karadeniz ve İç Anadolunun doğu illerine su satışı yapmaktadır. Yurt dışında ise Avrupada Almanya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti Ortadoğu da Dubai ve Katar'a ihracat yapmaktadır.

  • 444 1 540

  • 0 (426) 711 40 14

  • info@binpinar.com.tr

  • Boğlan Mah. Bingöl Muş Yolu (Bingöl Muş Yolu Üzeri 58. Km) SOLHAN / BİNGÖL

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı