BİNPINAR, GURURLANDIRDI

BİNPINAR, GURURLANDIRDI

03 Eylül 2021, 11:17
BİNPINAR, GURURLANDIRDI

Sağlık Bakanlığının ruhsatlı firma listesine göre hazırlanan Gıda Güvenliği Hareketi Türkiye Ambalajlı Su Raporu verilerine göre Binpınar Su, 322 firma arasında 10’uncu, Türkiye’nin en yüksek slikat değerine sahip 1’inci doğal kaynak suyu oldu.

Doğuanadolu bölgesinin en güçlü ortaklık yapılarından olan ve kurulduğu günden bu yana hızla büyüyen, Doğu ve Güneydoğu Anadolunun tamamında Akdeniz Karadeniz ve İç Anadolunun doğu illerine ve İstanbul, Kocaeli, İzmir ve Antalya gibi illerde su satışı yapan, Yurt dışında ise, Avrupada; Almanya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti Ortadoğu da Dubai ve Katar’a ihracat yapan Binpınar, doğal kaynak suları arasında güvenilir sular arasında girdiği sıralamada Bingöl’ü gururlandırdı.

Sağlık Bakanlığı’nın verileri ile hazırlanmış olan “Gıda Güvenliği Hareketi Türkiye Ambalajlı Su Raporu’na” göre 3 Mart 2021 tarihli yapılan son güncelleme ile Binpınar, ülkemizde bulunan Doğal Mineralli sular ile Kaynak Suların bulunduğu toplam 322 firma arasından verileri test edilen 131 firmadan 29,37 puanla 10. sırada yer alırken, kaynak suları arasında ise son güncelleme sonucunda altıncı sırada yerini aldı. Aynı raporda sudaki en yüksek slikat değeri (52) ile Türkiye’deki 322 firma arasında 1’inci oldu.

Raporun yayınlanmasından sonra aldıkları tebriklerden dolayı teşekkür eden Karivan A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Tütünen, “Rutin olarak Binpınar Su’nun tahlilleri yapılıyor ve raporlarda değişen birşey yok. Ancak verilerimiz ilk defa 2021 yılı Mart ayında Gıda Güvenliği Hareketi Türkiye Ambalajlı Su Raporu tablosuna eklendiği için tablodaki sıralamada yerimizi aldık. Bu vesile ile bizler gibi herkes Binpınar Su’yun ne kadar güvenilir olduğunu ve gösterilen teveccüh ve güvenin ne kadar yerinde olduğu herkesçe görüldü.” şeklinde konuştu.

Binpınar Su bölgenin en güçlü ortaklık yapılarından birine sahiptir. Firmamız kurulduğu günden bu yana hızla büyümüş, Doğu ve Güneydoğu Anadolumuzun tamamında Akdeniz Karadeniz ve İç Anadolunun doğu illerine su satışı yapmaktadır. Yurt dışında ise Avrupada Almanya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti Ortadoğu da Dubai ve Katar'a ihracat yapmaktadır.

  • 444 1 540

  • 0 (426) 711 40 14

  • info@binpinar.com.tr

  • Boğlan Mah. Bingöl Muş Yolu (Bingöl Muş Yolu Üzeri 58. Km) SOLHAN / BİNGÖL

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı